Stylizacja

Analiza kolorystyczna

Analiza kolorystyczna to świadomość barwy, pewność w wyborze własnego, indywidualnego stylu oraz znajomość optymalnych kolorów dla Twego typu urody. Za pomocą chust do analizy kolorystycznej wybierzemy kolory w których wyglądasz zdrowo, promiennie i bardzo korzystnie, a także takie których należy unikać, ponieważ nie są przypisane do Twojej urody. Świadomość Twoich kolorów pomoże Ci w doborze ubrań, makijażu i fryzury. A świadoma kobieta to kobieta zawsze pewna siebie. 

Analiza sylwetki

Analiza sylwetki to podstawa w doborze odpowiedniej garderoby. Ważne aby być świadomym swoich atutów, a także znać swoje ewentualne niedoskonałości. Poznaj swoją figurę i naucz się tajemnic kamuflażu. Na początek określimy typ sylwetki, kształt twarzy oraz proporcje poszczególnych elementów sylwetki względem siebie. Dokładnej analiza sylwetki pozwoli Ci poznać swoje mocne i słabe strony figury. Dzięki temu pomogę dobrać Ci odpowiednie dla Ciebie fasony ubrań. To wszystko po to, abyś  odnalazła swój niepowtarzalny styl i każdego dnia wyglądała atrakcyjnie.

Przegląd szafy

Czy znacie to uczucie kiedy stoicie przed swoją szafą pełną ubrań i mówicie, że nie macie się w co ubrać? Praktycznie każda kobieta wie jak to jest. Przepełniona szafa okazuje się niepraktyczna, część rzeczy nie pasuje, inne znów wydają się niemodne, kolejne zaś zwyczajnie się odwidziały. Na szczęście mam dla Was drogie Panie dobrą wiadomość, bo przy profesjonalnej pomocy pozornie niepotrzebne stroje mogą okazać się świetne w zupełnie innym zestawieniu. Ze wszystkich Waszych ubrań wybierzemy te które pasują do Waszej urody, są odpowiednio dobrane kolorystyczne i podkreślają wasze atuty. Wybierzemy kilka zestawień na różne okazje tak abyś zawsze czuła się świetnie !

Zakupy

Nie lubisz chodzić po sklepach ? A może lubisz, ale nie zupełnie nie wiesz co kupić i w czym tak naprawdę wyglądasz najkorzystniej? Nie trać czasu ani pieniędzy na ubrania, których nigdy nie założysz. Dzięki mojej pomocy dowiesz się na co zwracać uwagę przy doborze garderoby, jakie fasony podkreślają Twoją urodę i co warto mieć. Zakupy przestaną kojarzyć się z niepotrzebnym stresem. Taka wyprawa trwa około 3-4 godziny i pozwoli skompletować Ci niezbędne ubrania, które będą się świetnie komponować z tym co masz w swojej szafie. Służę pomocą i rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości.

Stylizacja dla Panów

W obecnych czasach nie tylko Panie powinni być świadomi swoich mocnych stron i swojego wyglądu. Panowie również wiedzą jak ważny jest wizerunek i wyrażanie siebie poprzez to jak się kreujemy. Na początek poznamy się i określimy mocne i słabe strony obecnego wizerunku. To pozwoli nam opracować plan działania i nauczyć Cię jakie fasony są dla Ciebie najlepsze, w jakie elementy garderoby należy inwestować i które kolory są dla Ciebie najbardziej korzystne. Dzięki temu dowiesz się czego unikać, na co zwracać uwagę i jak dbać o swój wygląd w przyszłość.

kobietazakupy
Bez-nazwy-2

Comments are closed.