Naturalna stylizacja brwi

Dlaczego naturalna stylizacja brwi jest dla Ciebie najlepszy opcją ? Bo to są brwi idealne dopasowane do Ciebie. Zgodne z Twoją indywidualną anatomią i budową łuku brwiowego. Brwi to bardzo ważny element na Twojej twarzy, mogą podkreślić urodę i poprawić proporcje twarzy lub je zaburzyć. Dlatego prawidłowa stylizacja brwi jest tak bardzo istotna. Jeśli włoski wymagają koloryzacji – to farbkami możemy uzyskać kolor, który będzie pasować do Twoich włosów i karnacji. Choć czasami koloryzacja jest zbędna, wystarczy odpowiednie wyznaczenie kształtu brwi, ułożenie włosków i dzieje się magia.

Chcesz mieć piękne brwi? Chcesz je zapuścić? Boisz się efektu przerysowania? Nie wiesz do Ciebie pasuje? Z chęcią odpowiem na wszystkie pytania i wątpliwości i zaopiekuję się Twoimi brwiami.

Pamiętaj, że to brwi są naszą wizytówką, są jednym z pierwszych elementów na twarzy, na które zwracamy uwagę spotykając drugą osobę. Mogą zmienić nie tylko wygląd i wyraz twarzy, ale i sposób, w jaki jesteśmy odbierani przez otoczenie.

Lifting rzęs

Lifting rzęs polega na długotrwałym podkręceniu i uniesieniu rzęs. Jeśli lubisz efekt naturalnych, pięknych, ciemnych rzęs – to ten zabieg jest dla Ciebie! Podczas zabiegu wykonywana jest również koloryzacja dopasowana do Twojej urody i upodobań. Aby zregenerować rzęsy stosuję odżywczy botox organiczny, który je wzmacnia i nawilża.

Drugim produktem pielęgnacyjnym jest olejek keratynowy. Ma właściwości odbudowujące rzęsy, a także dostarcza witamin i protein. Sprawia, że Twoje rzęsy stają się mocniejsze i pełne blasku.

Efekt koloryzacji rzęs i brwi utrzymuje się około 4-5 tygodni.
Uniesienie i podkręcenie rzęs utrzymuje się około 6 tygodni.
Czas trwania stylizacji rzęs około 45 minut.
Czas trwania liftingu rzęs około 60 minut.

Portfolio

Zdjęcia Wideo