Makijaż Ślubny

Makijaż ślubny

Dzień ślubu to bardzo wyjątkowy dzień w życiu każdej kobiety. Panna młoda chce czuć się wyjątkowo, a także chce by wszystko było idealne, zaczynając od cudownej słonecznej pogody, aż po nieskazitelny wizerunek pary młodej. Są czynniki, na które niestety nie mamy żadnego wypływu i liczymy na szczęście, ale są też takie o których sami decydujemy i możemy zadbać dużo wcześniej przed uroczystością.

Ważne, aby wygląd pary młodej był spójny z ich osobowością i samopoczuciem. Dlatego o takie jakże istotne szczegóły, jak wybór sukni, biżuterii, dodatków, a także fryzury i makijażu odpowiedniego do upodobań i urody kobiety, najlepiej jeśli zadbają profesjonaliści. Dzięki temu można nie tylko oszczędzić dużo czasu i stresu, ale również zyskać pewność siebie i świadomość tego, że wszystko odbędzie się po naszej myśli.
Na czym polega profesjonalny makijaż ślubny? Przede wszystkim na trwałości, świeżości oraz wyeksponowaniu tego co najpiękniejsze.

Niestety, nawet najlepszy makijaż wykonany samodzielnie, nie spełni tych wszystkich warunków. Tylko wykwalifikowany specjalista dysponujący produktami dla profesjonalistów oraz umiejętnym doborem kolorystycznym będzie w stanie zagwarantować nieskazitelny make-up, który utrzyma się przez wiele godzin.

Makijaż ślubny stanowi połączenie makijażu scenicznego i fotograficznego, a jednocześnie zwiera elementy delikatnego świeżego makijażu dziennego. Zdjęcia ze ślubu i wesela to pamiątka na całe życie, dlatego każda z nas chce wyglądać olśniewająco. Musimy zwrócić uwagę na to, że w fotografii bardzo ważna role odgrywa światło, które może uwypuklić niedoskonałości pozornie niewidoczne, dlatego tak ważne jest użycie odpowiedniego podkładu lub kamuflażu. Dodatkowo należy wymodelować twarz metodą światłocienia, aby nadać jej trójwymiarowość i uchronić przed mocnymi błyskami flesza, który może mocno rozjaśnić twarz.

Makijaż oczu powinien być intensywny i wyrazisty, ale również pasować do całości i być spójny z panną młodą. Makijaż ślubny podkreśla naturalne walory urody oraz perfekcyjnie ukrywa niedostatki. Przede wszystkim panna młoda powinna czuć się wyjątkowo, komfortowo i pięknie. Profesjonalny makijaż ślubny gwarantuje świetny wygląd w świetle dziennym, sztucznym, a także na filmie lub zdjęciach.
Nie każda kobieta o tym wie, ale podstawą świeżego, pięknego makijażu jest odpowiednio wypielęgnowana skóra. Dlatego warto o nią zadbać przed ślubem i nie tylko.

Tak jak pisałam w krótkim przedstawieniu mojej osoby, zajmuję się makijażami profesjonalnymi, a także pielęgnacją skóry. Pracuję na najwyższej jakości produktach Mary Kay, dzięki którym wiem, że moja klientka będzie zadowolona. Moje drogie, zawsze jest odpowiedni moment, aby zacząć dbać o swoją skórę i nauczyć się jak robić to prawidłowo. To nam będzie procentować nie tylko teraz, ale również w przyszłości…a czas niestety nie chce się zatrzymać nawet na chwilę. Ważne, aby mieć kosmetyki dobrane indywidualnie do cery i potrzeb skóry.

I tym właśnie się zajmuję.

Na odpowiednio zadbanej, zdrowej skórze, każdy makijaż prezentuje się olśniewająco. A chyba wszystkie chcemy być piękne, prawda?:)

Zapraszam więc na bezpłatne konsultacje pielęgnacyjne.

Comments are closed.