Czym jest makijaż profesjonalny?

Makijaż profesjonalny

charakteryzuje się stwarzaniem złudzeń optycznych, pracą ze zjawiskiem światła i cienia, a także umiejętnym doborem kolorystycznym. Osoba wykonująca makijaż profesjonalny musi mieć odpowiednie przygotowanie zawodowe, mieć poczucie estetyki i umiejętność doboru kolorystyki. Tylko praca na wysokiej jakości produktach zapewnia pożądanych efekt trwałego i wymarzonego makijażu. Profesjonalnych makijaż podkreśla urodę, eksponuje piękno i dodaje pewności siebie.

W mojej ofercie znajdziesz nie tylko upiększanie makijażami, ale także szkolenia na których nauczysz się jak dbać o swoją skórę i jak malować się każdego dnia, aby czuć się piękna i zadbana. Poznasz makijażowe sztuczki, które ułatwią Ci codzienny make up.  Pomogę Ci dobrać kolorystykę odpowiednią do Twojej urody zarówno na porę dzienną jak i wieczorową.

Istnieje również możliwość zorganizowania profesjonalnej sesji zdjęciowej specjalnie dla Ciebie.

2 Responses do “Czym jest makijaż profesjonalny?

  • Witam,
    W lipcu biorę w Kielcach ślub, zatem interesuje mnie makijaż ślubny. Mam cerę tłustą i świecącą się. Z tego powodu czuję duży dyskomfort na róznego typu przyjęciach. Szukam wizażystki której makijaż zapewni mi komfort, świeżośc i będe pewna ze utrzyma sie przez cały okres trwania tego “wielkiego dnia” 🙂 Chciałabym sie również dowiedzieć, jakie są koszta związane z makijażem ślubnym próbnym i właściwym.
    Pozdrawiam
    Justyna

  • Brawo. Gratulacje dla autora